Hakkımızda

Rana Denizcilik

Rana denizcilik olarak sektörde ve alanında uzman ve deneyimli kurucu üyelerimizle denizcilik sektöründe çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. iş anlayışımız, minimum maliyetlerle,en üst düzeyde güvenlik ve yüksek kalitede hizmet vermektir.

İşletmemizde içinde handy size gemilerin de olduğu bir filo mevcuttur.Gemileri filo halinde işletmenin avantajları saymakla bitmez. Operasyon giderlerinden tutun da yakıt giderlerine kadar,birçok maliyet önemli derecede düşer.

Filo işleten bir firmanın operatörlüğünde olan bir gemi armatörleri farklı farklı olsa bile gruptan doğan birliktelikle filonun büyüklüğü nispetinde işletme firmasının büyüklüğü sayesinde limanlarda tutulmalardan ,kiracılarla olan ilişkilere kadar kendini bir çok açıdan güvende hisseder.Bu durum böyle bir gemiyi dünya çapındaki kiracılar tarafından tercih edilen bir tşıyıcı yapar. Rana shipping olarak sektördeki diğer denizcilik firmaları ve finans sektöründeki firmalarla güçlü ilişkiler içindeyiz. Zaman içerisinde sektördeki deneyimlerimiz sayesinde ulusararası büyük ve güvenilir kiracılarla,taşıtanlarla,gemi üreticileri ve finans kaynaklarıyla olumlu ilişkiler geliştirdik.

Amacımız gelişmekte olan filomuza, uzman kadromuz,konusunda uzman teknik ekibimizle en iyi ve kapsamlı bakım,onarım ve işletme hizmetini vermeye devam etmektir. Ek olarak uzman teknik ekibimiz limanlarda ve denizlerde düzenli inspectionlarına itinayla devam etmektedir.

İnanıyoruz ki bu düzenli teknik bakımların devamlı olması seferlerin kaçırılmasına,gemilerin off hire olmasına engel olduğu gibi, hem kısa hem uzun vadede önemli kazançlara vesile olmaktadır.

İşletme takımımızın hedefi güvenilirliği ve güveliği daha üst seviyelere taşıyarak, standartları ve performansı sürekli artırmaktır.